Par blogu

Šad tad esmu rakstījis blogus. Bet iepriekš vienmēr esmu saņēmis kritiku par to, ka tajos rakstu par filmām, ko esmu noskatījies. Tā kā filmas skatos visai bieži un nereti arī vēlos vai nu tikai pats sev ļaut vēlāk atcerēties, ko esmu noskatījies, vai arī citiem kaut ko ieteikt (vai tieši pasargāt no liekas laika tērēšanas), nolēmu veltīt atsevišķu blogu kino tēmai. Nepretendēju uz kādu nopietnu analīzi, bet ar savām domām atļaušos dalīties gan. Ja vēlies uzzināt, kad šeit publicēts kāds jauns ieraksts, vari sekot man tviterī šeit.

Artis Kamals

Advertisements

9 responses to “Par blogu

 1. Ko tu domā par Larsa fon Trīra darbiem?

  • Grūts jautājums, jo neko daudz neesmu redzējis. Oriģināls režisors, par kuru nevaru pateikt ne patīk, ne nepatīk. Antikristu redzēju pa acu galam vien, Dogvilu kaut kādu iemeslu dēļ nenoskatījos līdz galam. Ir kaut kas no viņa, kas būtu obligāti jānoskatās?

 2. Nē, viņam visas filmas ir īpatnējas,ir cilvēki kas tās neizprot.Bet man patīk.Vienkārši gribēju dzirdēt tavu viedokli.
  Tik traka filmu fane neesmu kā tu,bet skatos ļoti daudz.Patreiz dienas kārtībā ir filma “127 stundas”,vai esi jau redzējis?

  • Esmu gan, kopumā filma ir noskatīšanās vērta, bet pats personīgi neesmu Denija Boila fans. Ne arī Džeimija Franko. Pats stāsts bēdīgs, ka cilvēks kļuva slavens pēc TĀ notikuma. Bet nu noskaties.

 3. Nē, viņam visas filmas ir īpatnējas,ir cilvēki kas tās neizprot.Bet man patīk.Vienkārši gribēju dzirdēt tavu viedokli.Tik traka filmu fane neesmu kā tu,bet skatos ļoti daudz.Patreiz dienas kārtībā ir filma “127 stundas”,vai esi jau redzējis?
  +1

 4. Sveiks, vēlējos paprasīt varbūt ir kādas filmas kuras tu iesaki noskatīties pirms
  Vēstures eksāmena 9tajai klasei?
  ja tu šo lasi rīt tad tam vairs nebūs nozīmes :D man rīt ir exis.

  • Padomāju un neko neizdomāju. Kāpēc? Tāpēc, ka noskatīties filmu būs garāk, nekā lasīt kādu grāmatu. Man šķiet, ka nav īsti tādas filmas, kas izstāstītu par visu pasaules vēsturi īsumā, koncentrēti un īsā laikā. Nezinu arī, kādas tieši Tev tēmas vajadzīgas. Bet, ja tomēr labāk skatīsies filmas, nevis lasīsi materiālus, tad vari apskatīties adresē http://motionempire.com/ dokumentālās filmas, tur ir daudz un tiešām labas.

 5. Labumu mapē neredzēju The Dreamers :( Noskaties!

 6. Brīnišķīgs blogs :) Raksti biežāk :)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s